WCFLU 50 Miska ustępowa zintegrowana z rozdrabniaczem pompującym - Amerykańskie i włoskie pompy, przepompownie i rozdrabniacze

Przejdź do treści
Doskonałe rozwiązanie
WC-FLU zajmuje mniej miejsca niż tradycyjne WC. Nie wymaga spłuczki - wystarczy podłączyć wodę złączką 1/2". Uruchomienie następuje poprzez wciśnięcie przycisku. Otwarty zostaje elektrozawór doprowadzający czystą wodę. Po chwili włącza się pompa zasysając, rozdrabniając i wypompowując zgromadzone w muszli ścieki. Na koniec w muszli pozostaje czysta woda tak jak w normalnym WC. Duża wydajność zapewniająca komfort użytkowania.

WCFLU  _50_

Nowoczesna miska ustępowa zintegrowana z wydajnym rozdrabniaczem pompującym. Umożliwia stworzenie eleganckiej, normalnej toalety w dowolnym miejscu domu. Wypompowuje i rozdrabnia ścieki fekalne i papier toaletowy na wysokość do 9m lub na odległość do 150m.
Automatyczne działanie uruchamiane przyciskiem. Nie wymaga spłuczki. Najwyższej jakości włoska porcelana. Zintegrowany zawór zwrotny. Wysokiej jakości drewniana, lakierowana deska sedesowa. Absolutnie cichy silnik. Nowoczesna konstrukcja.

WCFLU . 50 .
Nowoczesna miska ustępowa zintegrowana z wydajnym rozdrabniaczem pompującym. Umożliwia stworzenie eleganckiej, normalnej toalety w dowolnym miejscu domu. Wypompowuje i rozdrabnia ścieki fekalne i papier toaletowy na wysokość do 9m lub na odległość do 100m. Automatyczne działanie uruchamiane przyciskiem. Nie wymaga spłuczki. Najwyższej jakości włoska porcelana. Zintegrowany zawór zwrotny. Wysokiej jakości drewniana, lakierowana deska sedesowa. Absolutnie cichy silnik. Moc: 600w; Maksymalna wydajność: 277l/min; Maksymalna wysokość podnoszenia: 9m; Średnica króćca tłocznego:32/40mm;
Dane techniczne
Rodzaj ścieków: z WC
Montaż: na podłodze
Pojemność zbiornika: 4 l
Króciec tłoczny: 32/40 mm
Wymiary w cm: 51 x 35 x 47
Wydajność: do 270 l/min
Wysokość podnoszenia: do 9 m
Wymiary

Chcesz o tym porozmawiać?
Oddzwonimy w ciągu paru minut.
Od poniedziałku do piątku od 8 do 17.
Chatujemy codziennie od 8 do 20.
Jeśli wolisz w innej chwili,

Szeroka oferta pomp i rozdrabniaczy, m.in.: sanilift, pompy do ścieków, pompy rozdrabniające, pompy do wc, rozdrabniacze do wc, przepompownie, rozdrabniarki, pomporozdrabniacze, rozdrabniacze odpadków organicznych, rozdrabniacze podzlewowe.   

Wróć do spisu treści