Warunki korzystania - Amerykańskie i włoskie pompy, przepompownie i rozdrabniacze

Przejdź do treści
Copyright (c) 1994-2018 BORYSOWSKI& Spółka Łomianki. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie treści, nazwy, logo, hasła reklamowe, znaki towarowe, rysunki i zdjęcia zawarte w tym serwisie internetowym jak również w jakichkolwiek dokumentach tutaj pobranych są własnością naszą lub naszych dostawców.

Nie zgadzamy się na ich kopiowanie, naśladowanie, modyfikowanie, pobieranie, udostępnianie czy publiczne odtwarzanie bez naszej wyraźnej, wyrażonej pisemnie zgody. Ich wykorzystanie do jakichkolwiek celów innych niż sprzedaż naszych produktów jest zabronione i będzie ścigane z całą surowością prawa.

Wszelkie ilustracje zamieszczone w tym serwisie jak również w naszych materiałach reklamowych, katalogach, folderach, ogłoszeniach itp. należy traktować jako nie wiążące. Ze względu na postęp techniczny każdy parametr może ulec zmianie w dowolnym momencie bez powiadomienia. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędną interpretację informacji oraz danych technicznych przez nas podanych. Za właściwy dobór produktów oraz ich prawidłowe wykorzystanie jest odpowiedzialny wyłącznie zamawiający. Prosimy o potwierdzenie u nas istotnych dla Państwa parametrów bezpośrednio przed złożeniem zamówienia.
Przed dokonaniem zakupu prosimy zapoznać się z Informacją Konsumencką oraz Ogólnymi Warunkami Sprzedaży obowiązującymi w firmie BORYSOWSKI & Spółka.

Wypełnienie jakiegokolwiek formularza na tej stronie jest dobrowolną zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez firmę BORYSOWSKI i Spółka w celach marketingowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 oraz na przesyłanie informacji handlowych zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 z późniejszymi zmianami. Osoby zainteresowane mają prawo do zażądania modyfikacji, usunięcia lub zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z w.wym. ustawą.   


Wróć do spisu treści