VORTOSET 240VX Przepompownia kompaktowa zintegrowana z wpustem podłogowym. - Amerykańskie i włoskie pompy, przepompownie i rozdrabniacze

Przejdź do treści
VORTOSET . 240VX .
Dwupompowa przepompownia przeznaczona do montażu w podłożu, na najniższym poziomie budynku. Rozwiązanie szczególnie polecane dla obiektów w których konieczne jest zapewnienie stałej możliwości odprowadzania ścieków. Przepompompownia pracuje nawet w przypadku ewentualnej awarii jednej z pomp. Hermetyczny, trwały zbiornik o pojemności 180 litrów. Odporna na ciężar człowieka pokrywa, zintegrowana z kratką ściekową, wyposażona w syfon zapobiegający rozprzestrzenianiu się brzydkich zapachów. Obustronnie  położone króćce umożliwiają wygodne  doprowadzenie ścieków praktycznie ze  wszystkich kierunków.
VORTOSET . 240VX .
Kompletna dwupompowa przepompownia, przeznaczona do montażu w podłożu, na najniższym poziomie budynku. Zintegrowana z kratką ściekową. Zbiornik o pojemności 180l; Pompy z wirnikiem typu VORTEX; Wolny przelot: 40mm;  Napięcie: 230V; Moc: 1,1kW; Maks.wydajność: 433l/min; Maks.wysokość podnoszenia: 17m; Króciec tłoczny: 50mm; Zestaw zawiera: zbiornik + orurowanie + 2 pompy + 2 zawory zwrotne + elektroniczną tablicę sterującą z zabezpieczeniami przeciążeniowymi pomp, alarmem, stykami BMS, modułem GSM umożliwiającym zdalne sterowanie / kontrolę przepompowni za pomocą aplikacji na smartfon / tablet. Opcjonalnie: zawór odcinający.
Dane techniczne
Pompy: 2 x 140VX
Rodzaj ścieków: ze wszystkich przyborów łącznie z WC
Montaż: w podłodze
Pojemność zbiornika: 180l
Króciec tłoczny: 50 mm
Wymiary w cm: 53 x 53 x 76
Wydajność: do 433 l/min
Wysokość podnoszenia: do 17 m
Wymiary

Chcesz o tym porozmawiać?
Oddzwonimy w ciągu paru minut.
Od poniedziałku do piątku od 8 do 17.
Chatujemy codziennie od 8 do 20.
Jeśli wolisz w innej chwili,

Szeroka oferta pomp i rozdrabniaczy, m.in.: sanilift, pompy do ścieków, pompy rozdrabniające, pompy do wc, rozdrabniacze do wc, przepompownie, rozdrabniarki, pomporozdrabniacze, rozdrabniacze odpadków organicznych, rozdrabniacze podzlewowe.   

Wróć do spisu treści