VORTOSET 202LSG Przepompownia kompaktowa zintegrowana z wpustem podłogowym. - Amerykańskie i włoskie pompy, przepompownie i rozdrabniacze

Przejdź do treści
VORTOSET . 202LSG .
Dwupompowa przepompownia przeznaczona do montażu w podłożu, na najniższym poziomie budynku. Rozwiązanie szczególnie  polecane dla obiektów w których konieczne jest zapewnienie stałej możliwości odprowadzania ścieków. Przepompompownia pracuje nawet w przypadku ewentualnej awarii jednej z pomp. Hermetyczny, trwały zbiornik o pojemności 180 litrów. Odporna na ciężar człowieka pokrywa, zintegrowana z kratką ściekową, wyposażona w syfon zapobiegający rozprzestrzenianiu się brzydkich zapachów.  Obustronnie położone króćce umożliwiają  wygodne doprowadzenie ścieków praktycznie ze wszystkich kierunków.
VORTOSET . 202LSG .
Kompletna dwupompowa przepompownia, przeznaczona do montażu w podłożu, na najniższym poziomie budynku. Zintegrowana z kratką ściekową. Zbiornik o pojemności 180l; Amerykańskie pompy z super-rozdrabniaczem typu OMNIVORE; Wolny przelot: rozdrabniacz; Napięcie: 230V; Moc: 1,5kW; Maks. wydajność: 160l/min; Maks. wysokość podnoszenia: 26m; Króciec tłoczny: 50mm;  Zestaw zawiera: zbiornik + orurowanie + 2 pompy + 2 zawory zwrotne + elektroniczną tablicę sterującą z zabezpieczeniami przeciążeniowymi pomp, alarmem, stykami BMS, modułem GSM umożliwiającym zdalne sterowanie/ kontrolę przepompowni za pomocą aplikacji na smartfon / tablet.
Opcjonalnie: zawór odcinający.
Dane techniczne
Pompa: 2 x 102LSG
Rodzaj ścieków: ze wszystkich przyborów łącznie z WC
Montaż: w podłodze
Pojemność zbiornika: 180l
Króciec tłoczny: 50mm
Wymiary w cm: 53 x 53 x 76
Wydajność: do 160 l/min
Wysokość podnoszenia: do 26 m
Wymiary
Chcesz o tym porozmawiać?
Oddzwonimy w ciągu paru minut.
Od poniedziałku do piątku od 8 do 17.
Chatujemy codziennie od 8 do 20.
Jeśli wolisz w innej chwili,

Szeroka oferta pomp i rozdrabniaczy, m.in.: sanilift, pompy do ścieków, pompy rozdrabniające, pompy do wc, rozdrabniacze do wc, przepompownie, rozdrabniarki, pomporozdrabniacze, rozdrabniacze odpadków organicznych, rozdrabniacze podzlewowe.   

Wróć do spisu treści