VORTOLIFT split - Amerykańskie i europejskie pompy, przepompownie oraz agregaty ściekowe.

Przejdź do treści

Menu główne:


   

VORTOLIFT I SPLIT I  

Nowowczesne i wydajne urządzenia rozdrabniająco pompujące pozwalające na bezproblemową instalację toalety, łazienki i kuchni w dowolnym miejscu. Wypompowują ścieki z prędkością 350 l/min, na wysokość do 11m i na odległość do 150m rurociągiem o średnicy 32 - 40 mm. Przeznaczone do montażu bezpośrednio za muszlą sedesową z wyjściem uniwersalnym. Absolutnie cichy silnik. Całkowicie automatyczna praca. Zintegrowany zawór  zwrotny.  Ścieki z toalety, łazienki i kuchni o temperaturze nawet 100 stopni C, mogą zawierać fekalia, papier toaletowy, kwasy i tłuszcze.

Opatentowany SPLIT-SYSTEM rozłączalna konstrukcja składająca się z dwóch elementów, całkowicie eliminuje brzydkie zapachy, umożliwiając równocześnie błyskawiczne usunięcie awarii urządzenia w razie jego zablokowania przez materiały inne niż fekalia i papier toaletowy. Wszystkie połączenia doprowadzające jak i odprowadzające brudną wodę mające zdecydowany wpływ na estetykę łazienki są niewidoczne. Nowoczesna konstrukcja w której wyeliminowano łatwo blokujący się, stosowany w innych urządzeniach kosz zbierający. Rozwiązanie to ograniczyło do minimum możliwość zablokowania się pompy przez materiały inne niż fekalia i papier toaletowy.

Więcej na temat działania tego urządzenia.

Estetyka
Wszystkie króćce podłączeniowe, tak tłoczne jak i doprowadzające pozostają niewidoczne
eliminując problem z brzydkimi rurociągami. Jednocześnie rury mogą być poprowadzone praktycznie w dowolnym kierunku.

Komfort  
SPLIT-SYSTEM
rozwiązuje również problem brzydkich zapachów. Rozdrabnianie następuje już po opuszczeniu przez fekalia zbiornika ściekowego, tym samym nie prowadzi to do pozostawania brzydko pachnących osadów w jego wnętrzu*. W przypadku ewentualnej awarii spowodowanej np. zablokowaniem urządzenia przez materiały inne niż fekalia i papier toaletowy, możliwe jest błyskawiczne usunięcie problemu bez konieczności odłączania muszli sedesowej i żadnych specjalistycznych narzędzi! *W urządzeniach innych producentów proces rozdrabniania przebiega w komorze ściekowej co powoduje osadzanie się tam resztek rozdrobnionych fekaliów. Powstaje wówczas problem z brzydkimi zapachami, a dla jego wyeliminowania konieczne jest ręczne oczyszczanie wnętrza ich zbiornika.

100% Europejskie.
To urządzenie
wyprodukowano w Unii Europejskiej przez odpowiedzialnych, dobrze wynagradzanych, płacących podatki, inżynierów, przy pomocy profesjonalnych, nowoczesnych narzędzi.

4 lata dodatkowej gwarancji!
Sprawdzoną jakość i solidność potwierdzamy 12 miesięczną gwarancją która może być przedłużona bezpłatnie na kolejnych 48 miesięcy. Szczegóły u naszych specjalistów oraz w dokumentacji dołączonej do urządzenia.


Nie ma problemu z serwisem!
Dzięki specjalnej konstrukcji, 99%
ewentualnych awarii, związanych np. z wprowadzaniem do urządzenia materiałów innych niż fekalia i papier toaletowy, można usunąć, bez żadnych dodatkowych narzędzi, samodzielnie w ciągu 3-4 minut.

Więcej...  

Parametry
Maksymalna wysokość podnoszenia to nawet 11 metrów
a wydajność 350 litrów na minutę. Ma to kapitalne znaczenie dla długości cyklu pracy, ograniczając do minimum hałas oraz energię potrzebną na rozdrobnienie i wypompowanie ścieków. Dzięki solidnym komponentom z których zbudowane jest urządzenie, może być ono używane również do odpompowywania gorącej wody z pralki i zmywarki gdzie temperatura wynosi nawet 100 stopni C.

Dane techniczne

VORTOLIFT

aktualna
cena
karta
katalogowa
typ
wirnika

wolny

przelot mm

obudowa

pompy

wydaj.

maks. l/min

wys.

maks.

m

moc silnika W

napięcie zasilania

maks.

temp. ścieków

1SPLIT

OPENrozdrab. polimer 350 11 600 230 100
2SPLIT

OPENrozdrab. polimer 350 11 600 230 100
3SPLIT

OPENrozdrab. polimer 350 11 600 230 100

3POWER

OPEN

rozdrab.

polimer

350

11

1000

230

100

VORTOLIFT I 1 ISPLIT  

Średnica króćca tłocznego: 32/40mm; Średnica króćcy doprowadzających: 1 x 100mm ( ścieki z WC ); Długość:175mm; Szerokość: 450mm; Wysokość: 270mm

VORTOLIFT I 2 ISPLIT

Średnica króćca tłocznego: 32/40mm; Średnica króćcy doprowadzających: 1 x 100mm ( ścieki z WC ); 1 x 32/40mm - górny ( ścieki z umywalki, zlewu, zmywarki, pralki ); Długość:175mm; Szerokość: 450mm; Wysokość: 270mm;

VORTOLIFT I 3 ISPLIT

Średnica króćca tłocznego: 32/40mm; Średnica króćcy doprowadzających: 1 x 100mm ( ścieki z WC); 1 x 32/40mm - górny ( ścieki z umywalki, zlewu, zmywarki, pralki ); 1 x 32/40mm - dolny ( ścieki z wanny, natrysku, bidetu );  Długość:175mm; Szerokość: 450mm; Wysokość: 270mm;

VORTOLIFT I POWER I moc:1000W
To urządzenie jest szczególnie polecane do obiektów gdzie istnieje zwiększone ryzyko wprowadzenia do WC materiałów innych niż fekalia i papier toaletowy, takich jak podpaski, wata i inne materiały higieniczne. Polecane do biur, zakładów pracy i innych obiektów publicznych; Średnica króćca tłocznego: 32/40mm; Średnica króćcy doprowadzających: 1 x 100mm ( ścieki z WC ); 1 x 32/40mm - górny ( ścieki z umywalki, zlewu, zmywarki, pralki ); 1 x 32/40mm-dolny ( ścieki z wanny, natrysku, bidetu ); Długość:175mm; Szerokość: 450mm; Wysokość: 270mm

Pobierz katalog:
Rozdrabniacze, przepompownie, pompy zatapialne, agregaty pompujące, systemy kontrolne.
Wydanie: 2016
Stron: 48

Chcesz o tym porozmawiać?
Oddzwonimy w ciągu paru minut.
Od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Jeżeli wolisz w innym czasie,
kliknij tutaj.

Szeroka oferta pomp i rozdrabniaczy, m.in.: sanilift, pompy do ścieków, pompy rozdrabniające, pompy do wc, rozdrabniacze do wc, przepompownie, rozdrabniarki, pomporozdrabniacze, rozdrabniacze odpadków organicznych, rozdrabniacze podzlewowe.   

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego