VORTOLIFT 3POWER Komercyjny agregat do łazienki i kuchni, Rozdrabniacz pompujący, Pomporozdrabniacz, Młynek do fekaliów, - Amerykańskie i włoskie pompy, przepompownie i rozdrabniacze

Przejdź do treści
VORTOLIFT _3 POWER_  
Moc: 1kW
Duża moc silnika ogranicza do minimum możliwość zablokowania się wirnika przez materiały inne niż papier toaletowy. Szczególnie polecane do użytku w obiektach publicznych takich jak biura, sklepy, zakłady pracy zbiorowej. Nowowczesne i wydajne urządzenie rozdrabniająco pompujące pozwalające na bezproblemową instalację toalety, łazienki i kuchni w dowolnym miejscu. Wypompowują ścieki z prędkością 277 l/min, na wysokość do 11m i na odległość do 150m rurociągiem o średnicy 32 - 40 mm. Ścieki mogą zawierać fekalia, papier toaletowy, kwasy i tłuszcze.

SPLIT-SYSTEM

Opatentowana rozłączalna konstrukcja składająca się z dwóch elementów, całkowicie eliminuje brzydkie zapachy, umożliwiając równocześnie błyskawiczne usunięcie awarii urządzenia w razie jego zablokowania przez materiały inne niż fekalia i papier toaletowy. Wszystkie połączenia doprowadzające jak i odprowadzające brudną wodę mające zdecydowany wpływ na estetykę łazienki są niewidoczne.
Nowoczesna konstrukcja w której wyeliminowano łatwo blokujący się, stosowany w innych urządzeniach kosz zbierający. Rozwiązanie to ograniczyło do minimum możliwość zablokowania się pompy przez materiały inne niż fekalia i papier toaletowy.
Estetyka
Wszystkie króćce podłączeniowe, tak tłoczne jak i doprowadzające pozostają niewidoczne eliminując problem z brzydkimi rurociągami. Jednocześnie rury mogą być poprowadzone praktycznie w dowolnym kierunku.

Komfort  
SPLIT-SYSTEM
rozwiązuje również problem brzydkich zapachów. Rozdrabnianie następuje już po opuszczeniu przez fekalia zbiornika ściekowego, tym samym nie prowadzi to do pozostawania brzydko pachnących osadów w jego wnętrzu*. W przypadku ewentualnej awarii spowodowanej np. zablokowaniem urządzenia przez materiały inne niż fekalia i papier toaletowy, możliwe jest błyskawiczne usunięcie problemu bez konieczności odłączania muszli sedesowej i żadnych specjalistycznych narzędzi! *W urządzeniach innych producentów proces rozdrabniania przebiega w komorze ściekowej co powoduje osadzanie się tam resztek rozdrobnionych fekaliów. Powstaje wówczas problem z brzydkimi zapachami, a dla jego wyeliminowania konieczne jest ręczne oczyszczanie wnętrza ich zbiornika.

100% Europejskie.
To urządzenie
wyprodukowano w Unii Europejskiej przez odpowiedzialnych, dobrze wynagradzanych, płacących podatki, inżynierów, przy pomocy profesjonalnych, nowoczesnych narzędzi.

4 lata dodatkowej gwarancji!
Sprawdzoną jakość i solidność potwierdzamy 12 miesięczną gwarancją która może być przedłużona bezpłatnie na kolejnych 48 miesięcy. Szczegóły u naszych specjalistów oraz w dokumentacji dołączonej do urządzenia.


Nie ma problemu z serwisem!
Dzięki specjalnej konstrukcji, 99%
ewentualnych awarii, związanych np. z wprowadzaniem do urządzenia materiałów innych niż fekalia i papier toaletowy, można usunąć, bez żadnych dodatkowych narzędzi, samodzielnie w ciągu 3-4 minut.

Więcej...  

Parametry

Maksymalna wysokość podnoszenia to nawet 11 metrów a wydajność 277 litrów na minutę. Ma to kapitalne znaczenie dla długości cyklu pracy, ograniczając do minimum hałas oraz energię potrzebną na rozdrobnienie i wypompowanie ścieków. Dzięki solidnym komponentom z których zbudowane jest urządzenie, może być ono używane również do odpompowywania gorącej wody z pralki i zmywarki gdzie temperatura wynosi nawet 100ºC

.

VORTOLIFT . 3 POWER .
Moc: 1000W
Agregat rozdrabniająco pompujący. Dzięki dużej mocy może być użytkowany również w obiektach innych niż domowe. Przeznaczony do pompowania na dużą odległość lub wysokość ścieków pochodzących z jednego WC oraz umywalki, wanny, natrysku, bidetu, zlewu, pralki, zmywarki. Minimalna długość cyklu pracy: 1 sekunda; Maksymalna temperatura ścieków: 70ºC (99ºC); Moc: 1,0 kW; Napięcie zasilania:230 V; Maksymalna wydajność: 277 l/min; Maksymalna wysokość podnoszenia: 11 m; Średnica króćca tłocznego: 32/40mm; Króciec doprowadzający DN100 na wysokości 180mm od podłogi do podłączenia WC oraz DN40 na wysokości 160mm od podłogi do podłączenia umywalki, zlewu, pisuaru, pralki i zmywarki oraz DN40 na wysokości 95mm do podłączenia wanny, natrysku i bidetu.
Długość:175mm; Szerokość: 450mm; Wysokość: 270mm;
Możliwość bezpłatnego przedłużenia gwarancji do 5 lat.
Dane techniczne
Rodzaj ścieków: z WC, umywalki, zlewu, pisuaru, pralki, zmywarki, wanny, natrysku, bidetu.
Montaż: na podłodze
Pojemność zbiornika: 4 l
Króciec tłoczny: 32/40 mm
Wymiary w cm: 17 x 45 x 27
Wydajność: do 277 l/min
Wysokość podnoszenia: do 11 m
Maks. temp. ścieków: 70ºC (99ºC)
Wymiary

Chcesz o tym porozmawiać?
Oddzwonimy w ciągu paru minut.
Od poniedziałku do piątku od 8 do 17.
Chatujemy codziennie od 8 do 20.
Jeśli wolisz w innej chwili,

Szeroka oferta pomp i rozdrabniaczy, m.in.: sanilift, pompy do ścieków, pompy rozdrabniające, pompy do wc, rozdrabniacze do wc, przepompownie, rozdrabniarki, pomporozdrabniacze, rozdrabniacze odpadków organicznych, rozdrabniacze podzlewowe.   

Wróć do spisu treści