VORTOLIFT 3K Wysokiej jakości domowa pompa do zlewu, umywalki, pralki, zmywarki, wanny, natrysku - Amerykańskie i włoskie pompy, przepompownie i rozdrabniacze

Przejdź do treści
Estetyka
Wszystkie króćce podłączeniowe, tak tłoczne jak i doprowadzające pozostają niewidoczne eliminując problem z brzydkimi rurociągami. Jednocześnie rury mogą być poprowadzone praktycznie w dowolnym kierunku.
VORTOLIFT _3 K_  
Nowowczesne i wydajne urządzenia rozdrabniająco pompujące pozwalające na bezproblemową instalację łazienki i kuchni w dowolnym miejscu. Wypompowują ścieki z prędkością 277 l/min, na wysokość do 11m i na odległość do 150m rurociągiem o średnicy 32 - 40 mm. Ścieki z toalety, łazienki i kuchni o temperaturze nawet 100ºC, mogą zawierać fekalia, papier toaletowy, kwasy i tłuszcze.

100% Europejskie.
To urządzenie
wyprodukowano w Unii Europejskiej przez odpowiedzialnych, dobrze wynagradzanych, płacących podatki, inżynierów, przy pomocy profesjonalnych, nowoczesnych narzędzi.

4 lata dodatkowej gwarancji!
Sprawdzoną jakość i solidność potwierdzamy 12 miesięczną gwarancją która może być przedłużona bezpłatnie na kolejnych 48 miesięcy. Szczegóły u naszych specjalistów oraz w dokumentacji dołączonej do urządzenia.


Nie ma problemu z serwisem!
Dzięki specjalnej konstrukcji, 99%
ewentualnych awarii, związanych np. z wprowadzaniem do urządzenia materiałów innych niż fekalia i papier toaletowy, można usunąć, bez żadnych dodatkowych narzędzi, samodzielnie w ciągu 3-4 minut.

Więcej...  

Parametry

Maksymalna wysokość podnoszenia to nawet 11 metrów a wydajność 277 litrów na minutę. Ma to kapitalne znaczenie dla długości cyklu pracy, ograniczając do minimum hałas oraz energię potrzebną na rozdrobnienie i wypompowanie ścieków. Dzięki solidnym komponentom z których zbudowane jest urządzenie, może być ono używane również do odpompowywania gorącej wody z pralki i zmywarki gdzie temperatura wynosi nawet 100ºC.
VORTOLIFT . 3 K .
Agregat rozdrabniająco pompujący. Przeznaczony do pompowania na dużą odległość lub wysokość ścieków pochodzących z umywalki, wanny, natrysku, bidetu, zlewu, pralki, zmywarki. Minimalna długość cyklu pracy: 1 sekunda; Maksymalna temperatura ścieków: 70ºC (99ºC); Moc: 0,6 kW; Napięcie zasilania:230 V; Maksymalna wydajność: 277 l/min; Maksymalna wysokość podnoszenia: 11 m; Średnica króćca tłocznego: 32/40mm; Króciec doprowadzający DN40 na wysokości 160mm od podłogi do podłączenia umywalki, zlewu, pisuaru, pralki i zmywarki oraz DN40 na wysokości 95mm do podłączenia wanny, natrysku i bidetu.
Długość:175mm; Szerokość: 450mm; Wysokość: 270mm;
Możliwość bezpłatnego przedłużenia gwarancji do 5 lat.

Dane techniczne
Rodzaj ścieków: z umywalki, zlewu, pisuaru, pralki, zmywarki, wanny, natrysku, bidetu.
Montaż: na podłodze
Pojemność zbiornika: 4 l
Króciec tłoczny: 32/40 mm
Wymiary w cm: 17 x 45 x 27
Wydajność: do 277 l/min
Wysokość podnoszenia: do 11 m
Maks. temp. ścieków: 70ºC (99ºC)

Wymiary
Chcesz o tym porozmawiać?
Oddzwonimy w ciągu paru minut.
Od poniedziałku do piątku od 8 do 17.
Chatujemy codziennie od 8 do 20.
Jeśli wolisz w innej chwili,

Szeroka oferta pomp i rozdrabniaczy, m.in.: sanilift, pompy do ścieków, pompy rozdrabniające, pompy do wc, rozdrabniacze do wc, przepompownie, rozdrabniarki, pomporozdrabniacze, rozdrabniacze odpadków organicznych, rozdrabniacze podzlewowe.   

Wróć do spisu treści