VORTOBOX_M_210DM - Amerykańskie i włoskie pompy, przepompownie i rozdrabniacze

Przejdź do treści
VORTOBOX . M 210DM .
Dwupompowa przepompownia przeznaczona do montażu na najniższym poziomie budynku, również w podłożu. Zbiornik o pojemności 500l; Pompa z wirnikiem typu DUO; Wolny przelot: 50mm; Napięcie: 230V; Moc: 0,75kW; Maksymalna wydajność: 500l/min; Maksymalna wysokość podnoszenia: 9m; Króciec tłoczny: 1"1/2G; Zestaw zawiera: zbiornik + orurowanie + 2 pompy + 2 zawory zwrotne + system sterowania wyposażony w zabezpieczenia przeciążeniowe pomp, alarm, styki BMS. Opcjonalnie: zawór odcinający, moduł GSM wysyłający za pomocą SMS komunikaty dotyczące działania przepompowni;

Pobierz kartę katalogową
Chętnie przedstawimy konkretną propozycję dotyczącą tego urządzenia lub skontaktujemy Cię z najbliższym dystrybutorem. Wypełnij poniższą ankietę lub zadzwoń od 8 do 17, od poniedziałku do piątku.
Ogólnopolska infolinia tel. 226 222 777
Interesuje mnie to urządzenie, proszę o ofertę.
Tip

Moje dane osobowe podaję dobrowolnie i mam prawo do ich modyfikowania. Zgadzam się na przetwarzanie ich przez firmę BORYSOWSKI i Spółka w celach marketingowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 oraz na przesyłanie mi informacji handlowych zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 z późniejszymi zmianami.
Wróć do spisu treści