VORTOBOX_B_202LSGX - Amerykańskie i włoskie pompy, przepompownie i rozdrabniacze

Przejdź do treści
VORTOBOX . B 202LSGX .
Dwupompowa przepompownia przeznaczona do montażu na najniższym poziomie budynku, również w podłożu. Zbiornik o pojemności 1000l; Pompy z rozdrabniaczem typu OMNIVORE X2; Wolny przelot: rozdrabniacz; Napięcie: 230V; Moc: 1,5kW; Maksymalna wydajność: 140l/min; Maksymalna wysokość podnoszenia: 45m; Króciec tłoczny: 1"1/2G; Zestaw zawiera: zbiornik + orurowanie +2 pompy + system sterowania wyposażony w zabezpieczenia przeciążeniowe pomp, alarm, styki BMS. Opcjonalnie: zawory zwrotne, zawór odcinający, moduł GSM wysyłający za pomocą SMS komunikaty dotyczące działania przepompowni;

Pobierz kartę katalogową
Chętnie przedstawimy konkretną propozycję dotyczącą tego urządzenia lub skontaktujemy Cię z najbliższym dystrybutorem. Wypełnij poniższą ankietę lub zadzwoń od 8 do 17, od poniedziałku do piątku.
Ogólnopolska infolinia tel. 226 222 777
Interesuje mnie to urządzenie, proszę o ofertę.
Tip

Moje dane osobowe podaję dobrowolnie i mam prawo do ich modyfikowania. Zgadzam się na przetwarzanie ich przez firmę BORYSOWSKI i Spółka w celach marketingowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 oraz na przesyłanie mi informacji handlowych zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 z późniejszymi zmianami.
Wróć do spisu treści