VORTOBOX W 120PRG Przepompownia kompaktowa o pojemności 950 litrów - Amerykańskie i włoskie pompy, przepompownie i rozdrabniacze

Przejdź do treści
VORTOBOX . W 102PRG .
Jednopompowa przepompownia przeznaczona do montażu w podłożu na zewnątrz budynku. Pojemność 950 litrów pozwala na jej zastosowanie w obiektach komercyjnych i domowych.  Umożliwia odprowadzenie nawet bardzo dużych ilości ścieków z wielu przyborów sanitarnych.  
Specjalna konstrukcja z polietylenu z zaokrąglonym dnem zapobiega
powstawaniu osadów, redukując procesy gnilne i wydzielanie nieprzyjemnych zapachów. Przepompownia wyposażona jest w pompę produkcji europejskiej.
VORTOBOX . W 102PRG .
Kompaktowa przepompownia przeznaczona do montażu w podłożu. Zbiornik o pojemności 950l; Pompa z super-rozdrabniaczem typu PROVORE; Wolny przelot: rozdrabniacz; Napięcie: 230V; Moc: 0,75kW; Maksymalna wydajność: 150l/min; Maksymalna wysokość podnoszenia: 12m; Króciec tłoczny: 1"1/2G; Zestaw zawiera: zbiornik + orurowanie + RAPID + zawór odcinający + zawór zwrotny + 1 pompę + elektroniczna tablica sterująca z zabezpieczeniami przeciążeniowymi pomp oraz systemem alarmowym, stykami BMS, oraz opcjonalnie moduł GSM wysyłający za pomocą SMS komunikaty dotyczące działania przepompowni.

Dane techniczne
Pompa: 1 x 102PRG
Rodzaj ścieków: ze wszystkich przyborów łącznie z WC
Montaż: w podłożu
Pojemność zbiornika: 950l
Króciec tłoczny: 1"1/2G
Wymiary w cm: 80 x 80 x 210
Wydajność: do 150 l/min
Wysokość podnoszenia: do 12 m
Wymiary

Chcesz o tym porozmawiać?
Oddzwonimy w ciągu paru minut.
Od poniedziałku do piątku od 8 do 17.
Chatujemy codziennie od 8 do 20.
Jeśli wolisz w innej chwili,

Szeroka oferta pomp i rozdrabniaczy, m.in.: sanilift, pompy do ścieków, pompy rozdrabniające, pompy do wc, rozdrabniacze do wc, przepompownie, rozdrabniarki, pomporozdrabniacze, rozdrabniacze odpadków organicznych, rozdrabniacze podzlewowe.   

Wróć do spisu treści