PUMPMAX LW Profesjonalny agregat pompujący do ścieków szarych - Amerykańskie i włoskie pompy, przepompownie i rozdrabniacze

Przejdź do treści
PUMPMAX  _LW_
Kompaktowy agregat do przepompowywania ścieków z przyborów takich jak umywalka, zlew, bidet, wanna, natrysk oraz pralka i zmywarka. Przeznaczony do montażu na podłodze. Niewielkie wymiary i trójkątny kształt pozwalają na jego swobodny montaż w szafce pod zlewem lub bezpośrednio na podłodze pod umywalką. Ergonomiczna nowoczesna obudowa wyposażona w filtr węglowy zapobiegający wydzielaniu się brzydkich zapachów. Hermetyczny zbiornik poj. 28 litrów. Gładki, biały, estetyczny.
Zawór zwrotny zintegrowany.

Ze względu na zastosowane pompy ze specjalnym systemem sterowania i wirnikami o dużych przelotach, urządzenie to jest optymalnym rozwiązaniem dla intensywnego odprowadzania ścieków, również w warunkach innych niż domowe. Temperatura stale napływających ścieków nie może przekraczać 40ºC . Przez nie więcej niż 5 minut temperatura może wzrosnąć do 60ºC.
PUMPMAX . LW .
Kompaktowy  agregat do odpompowywania ścieków z umywalki, zlewu, wanny, pralki, natrysku, bidetu, pisuaru i t.p. Przeznaczony do montażu na podłodze. Zbiornik o pojemności 28l; Pompy z wirnikiem typu MONO; Wolny przelot:  10mm; Napięcie: 230V; Moc: 0,55kW; Maks.wydajność: 225l/min;  Maks.wysokość podnoszenia: 11m; Króciec tłoczny: 40mm; Zestaw zawiera:  zbiornik + orurowanie + pompę + zawór zwrotny + sterowanie. Opcjonalnie:  tablica zabezpieczająco-alarmowa, zawór odcinający.
Dane techniczne
Rodzaj ścieków: ze wszystkich przyborów z wyjątkiem WC
Montaż: na podłodze, na tym samym poziomie
Pojemność zbiornika: 28l
Króciec tłoczny: 40mm
Wymiary w cm: 40 x 40 x 39
Wydajność: do 225 l/min
Wysokość podnoszenia: do 11m
Wymiary

Chcesz o tym porozmawiać?
Oddzwonimy w ciągu paru minut.
Od poniedziałku do piątku od 8 do 17.
Chatujemy codziennie od 8 do 20.
Jeśli wolisz w innej chwili,

Szeroka oferta pomp i rozdrabniaczy, m.in.: sanilift, pompy do ścieków, pompy rozdrabniające, pompy do wc, rozdrabniacze do wc, przepompownie, rozdrabniarki, pomporozdrabniacze, rozdrabniacze odpadków organicznych, rozdrabniacze podzlewowe.   

Wróć do spisu treści