PUMPLIFT LW Przepompownia kompaktowa zintegrowana z wpustem podłogowym - Amerykańskie i włoskie pompy, przepompownie i rozdrabniacze

Przejdź do treści
PUMPLIFT . LW .
Przepompownia przeznaczona do montażu w podłożu,  na najniższym poziomie budynku. Polecana do odprowadzania brudnej wody / ścieków z rynien, odpływów odwadniających oraz wszystkich przyborów sanitarnych z wyjątkiem WC. Hermetyczny, trwały zbiornik o pojemności 100 litrów. Odporna na ciężar  człowieka pokrywa, zintegrowana z kratką ściekową, wyposażona w syfon  zapobiegający rozprzestrzenianiu się brzydkich zapachów. Króćce  doprowadzające umożliwiają wygodne doprowadzenie ścieków praktycznie ze  wszystkich kierunków.

Ze względu na zastosowane pompy ze specjalnym systemem sterowania i wirnikami o dużych przelotach, urządzenie to jest optymalnym rozwiązaniem dla intensywnego odprowadzania ścieków, również w warunkach innych niż domowe. Temperatura stale napływających ścieków nie może przekraczać 40 stopni C. Przez nie więcej niż 5 minut temperatura może wzrosnąć do 60 stopni.
PUMPLIFT . LW .
Przepompownia zintegrowana z kratką ściekową do brudnej wody / ścieków z rynien, odpływów odwadniających oraz wszystkich przyborów sanitarnych z wyjątkiem WC. Zbiornik o pojemności 100l; Pompa z wirnikiem typu MONO; Wolny przelot:10mm;  Napięcie: 230V; Moc: 0,55kW; Maks.wydajność: 225l/min; Maks.wysokość podnoszenia: 11m; Króciec tłoczny: 40mm; Zestaw zawiera: zbiornik + orurowanie + pompę + sterowanie. Opcjonalnie: tablica zabezpieczająco-alarmowa, zawór zwrotny, zawór odcinający.
Dane techniczne
Rodzaj ścieków: ze wszystkich przyborów z wyjątkiem WC.
Montaż: w podłodze
Pojemność zbiornika: 100l
Króciec tłoczny: 40 mm
Wymiary w cm: 58 x 54 x 67
Wydajność: do 225 l/min
Wysokość podnoszenia: do 11 m


Wymiary

Chcesz o tym porozmawiać?
Oddzwonimy w ciągu paru minut.
Od poniedziałku do piątku od 8 do 17.
Chatujemy codziennie od 8 do 20.
Jeśli wolisz w innej chwili,

Szeroka oferta pomp i rozdrabniaczy, m.in.: sanilift, pompy do ścieków, pompy rozdrabniające, pompy do wc, rozdrabniacze do wc, przepompownie, rozdrabniarki, pomporozdrabniacze, rozdrabniacze odpadków organicznych, rozdrabniacze podzlewowe.   

Wróć do spisu treści