PRG - Amerykańskie i włoskie pompy, przepompownie i rozdrabniacze

Przejdź do treści

PRG pompa do ścieków, zatapialna, z wirnikiem rozdrabniającym  

PRG wysokiej jakości pompy rozdrabniające do tłoczenia ścieków fekalnych pochodzących z obiektów domowych. Doskonale rozdrabniają oprócz fekaliów również materiały takie jak damskie podpaski, tampony czy chusteczki które mogłyby zablokować wirniki pomp innego typu. Solidne, godne zaufania, wyprodukowane w USA. PROVORE system rozdrabniania z wirnikiem ze specjalnie utwardzonej stali nierdzewnej i opatentowany, nie - blokujący się rozdrabniacz V - Slice Cutter. Ostre, odpowiednio wyprofilowane otwory oraz dwułopatkowy nóż tnący.

Cząsteczki są „rozszarpywane” do minimalnych rozmiarów pozwalających na ich wypompowanie rurociągiem tłocznym lub odrzucane od wirnika, nie powodując jego zablokowania.Taka konstrukcja nie powoduje zatrzymywania się niemożliwych do rozdrobnienia materiałów na wirniku pompy tak jak to się dzieje w pompach innych producentów.
Wykorzystane surowce. Uchwyt: stal nierdzewna z gumową osłoną; Obudowa silnika: stal żeliwna klasy 25, pompy: stal żeliwna klasy 25; Olej: ISO VG10; Wał wirnika: stal nierdzewna serii 300;
Uszczelnienie górne: węglik krzemu; Rozdrabniacz: stal nierdzewna serii 440 utwardzona do Rockwell 58c Łożysko górne: jednorzędowe, dolne: skośne; Mocowania: stal nierdzewna serii 300; Malowanie zewnętrzne: proszkowe;
Dane techniczne

PRG

aktualna
cena
karta
katalogowa
typ
wirnika

wolny

przelot mm

obudowa

pompy

wydajność

max l/min

wysokość

max m

moc silnika kW

napięcie zasilania

102

PROVORErozdrabniacz stal żeliwna
malowana proszkowo
150 13 0,75 230
Wymiary

Chcesz o tym porozmawiać?
Oddzwonimy w ciągu paru minut.
Od poniedziałku do piątku od 8 do 17.
Chatujemy codziennie od 8 do 20.
Jeśli wolisz w innej chwili,

Szeroka oferta pomp i rozdrabniaczy, m.in.: sanilift, pompy do ścieków, pompy rozdrabniające, pompy do wc, rozdrabniacze do wc, przepompownie, rozdrabniarki, pomporozdrabniacze, rozdrabniacze odpadków organicznych, rozdrabniacze podzlewowe.   

Wróć do spisu treści