LSG - Amerykańskie i włoskie pompy, przepompownie i rozdrabniacze

Przejdź do treści

LSG pompa do ścieków, zatapialna, z wirnikiem rozdrabniającym  

LSG optymalne, przyjazne dla środowiska rozwiązanie szczególnie polecane w systemach kanalizacji ciśnieniowej jak również innych typach przepompowni. Duża wysokość podnoszenia i doskonała zdolność rozdrabniania ścieków. Wirnik ze stali nierdzewnej i opatentowany, nie - blokujący się rozdrabniacz V - Slice Cutter OMNIVORE. Podczas jednego obrotu następuje nawet 108 niezależnych cięć materiału przez ostre odpowiednio wyprofilowane otwory i cztero-łopatkowy nóż tnący.

Cząsteczki są „rozszarpywane” do minimalnych rozmiarów pozwalających na ich wypompowanie rurociągiem tłocznym lub odrzucane od wirnika, nie blokując go.

Taka konstrukcja nie powoduje zatrzymywania się niemożliwych do rozdrobnienia materiałów na wirniku pompy tak jak to się dzieje w pompach innych producentów.
Wykorzystane surowce. Uchwyt: stal nierdzewna z gumową osłoną; Obudowa silnika: stal żeliwna klasy 25, pompy: stal żeliwna klasy 25; Olej: ISO VG32; Wał wirnika: stal nierdzewna serii 300;
Uszczelnienie górne: węglik krzemu, dolne: podwójna VITON (Dupont) Rozdrabniacz: stal nierdzewna serii 440 utwardzona do Rockwell 58c Łożysko górne: jednorzędowe, dolne: skośne; Mocowania: stal nierdzewna serii 300; Malowanie zewnętrzne: proszkowe;
Dane techniczne

LSG

aktualna
cena
karta
katalogowa
typ
wirnika

wolny

przelot mm

obudowa

pompy

wydajność

max l/min

wysokość

max m

moc silnika kW

napięcie zasilania

202M

OMNI
VORE
rozdrabniacz stal żeliwna
malowana proszkowo
160 25 1,5 230

204MOMNI
VORE

rozdrabniacz

stal żeliwna
malowana proszkowo

160

25

1,5

400

Wymiary

Chcesz o tym porozmawiać?
Oddzwonimy w ciągu paru minut.
Od poniedziałku do piątku od 8 do 17.
Chatujemy codziennie od 8 do 20.
Jeśli wolisz w innej chwili,

Szeroka oferta pomp i rozdrabniaczy, m.in.: sanilift, pompy do ścieków, pompy rozdrabniające, pompy do wc, rozdrabniacze do wc, przepompownie, rozdrabniarki, pomporozdrabniacze, rozdrabniacze odpadków organicznych, rozdrabniacze podzlewowe.   

Wróć do spisu treści