FAQ urządzenia SPLIT Serwis - Amerykańskie i włoskie pompy, przepompownie i rozdrabniacze

Przejdź do treści
SERWIS i pomoc techniczna.
Urządzenia VORTOLIFT SPLIT przeznaczone są do rozdrabniania fekaliów i papieru toaletowego, wprowadzanie do nich innych materiałów może spowodować zablokowanie pompy.
Jeżeli występuje duże prawdopodobieństwo że osoby korzystające z WC będą często wprowadzały do niego tego typu materiały, polecamy zastosowanie urządzeń VORTOLIFT POWER lub VORTOLIFT CUT wyposażonych w pompę z rozdrabniaczem o mocy 1kW. Prawdopodobieństwo zablokowania tych urządzeń jest ograniczone do minimum.
Urządzenia VORTOLIFT SPLIT są proste a ich konserwacja i naprawa najczęściej nie wymaga wizyty specjalisty. Większość awarii spowodowana jest wprowadzaniem do urządzenia materiałów innych niż fekalia i papier toaletowy. 99% awarii może być łatwo usunięte przez użytkownika w ciągu kilku minut.
Odblokowanie pompy nie jest skomplikowane ale najlepiej unikać takich sytuacji.
Nasz serwis centralny tel. 227 515 889 lub 609 370 000 świadczy pomoc techniczną wskazując najlepsze i najszybsze sposoby rozwiązania ewentualnych problemów związanych z działaniem naszych urządzeń. Do dyspozycji jest również sieć współpracujących z nami firm serwisowych działających na terenie całego kraju.
Chcesz o tym porozmawiać?
Oddzwonimy w ciągu paru minut.
Od poniedziałku do piątku od 8 do 17.
Chatujemy codziennie od 8 do 20.

Szeroka oferta pomp i rozdrabniaczy, m.in.: sanilift, pompy do ścieków, pompy rozdrabniające, pompy do wc, rozdrabniacze do wc, przepompownie, rozdrabniarki, pomporozdrabniacze, rozdrabniacze odpadków organicznych, rozdrabniacze podzlewowe.   

Wróć do spisu treści