PERFECT TP - Centralne odkurzanie | Odkurzacze centralne - Borysowski.eu

Przejdź do treści

PERFECT TP

+ Najnowsza technologia + Rzeczywisty cyklon, zmywalny wkład filtracyjny + Panel sterowania z wyświetlaczem AVI DYNAMIC + Protokół inteligentnej komunikacji MODBUS + Obustronne króćce wlotowe i wylotowe + Zintegrowane gniazdo ssące na korpusie + Bezdotykowe opróżnianie CLEAN BAG + Możliwość montażu na zewnątrz budynku + do 7 lat gwarancji

Nowoczesna technologia
PERFECT TP to nowoczesne, awangardowe i najbardziej zaawansowane technologicznie jednostki ssące na rynku. Nowej generacji zintegrowany panel sterowania z wyświetlaczem pozwala na pełną kontrolę i zarządzanie praktycznie wszystkimi parametrami jednostki. Podaje na bieżąco realne, dokładne parametry działania systemu. informuje o realnym poziomie zapełnienia zbiornika kurzowego, sygnalizując konieczność jego opróżnienia. Informuje o rzeczywistym stopniu zanieczyszczenia wkładu filtracyjnego, sygnalizując konieczności jego oczyszczenia. Wykrywa wszelkie nieprawidłowości w pracy systemu, zapobiegając jakimkolwiek awariom. Rozbudowane MENU oprogramowania, umożliwia dostęp oraz ewentualną modyfikację parametrów działania systemu. Zaimplementowany popularny w domotyce protokół MODBUS pozwala na bezproblemowe zintegrowanie jednostki z systemami inteligentnego budynku.

PERFECT TP
Twoja przeglądarka internetowa nie jest przystosowana do odtwarzania tego filmu.<br /><br />Objerzyj go na ekranie normalnego komputera ze zaaktualizowaną przeglądarką.
Najwyższa jakość, prestiż, solidność.

Łatwe opróżnianie zbiornika kurzu

Ze wzgledu na dużą pojemność zbiornika, jego opróżnianie następować powinno 2-3 razy do roku.

Czynność ta jest prosta i nie wymaga wysiłku. Wyeliminowany jest kontakt użytkownika z kurzem.

Innowacyjne ergonomiczne, estetyczne i funkcjonalne uchwyty / dźwignie. Umożliwiają bezwysiłkowe otwieranie i zamykanie zbiornika a opcjonalne wykorzystywanie worków CLEAN BAG, wyklucza kontakt z kurzem podczas opróżniania zbiornika.

Nie ma kontaktu z kurzem.
Twoja przeglądarka internetowa nie jest przystosowana do odtwarzania tego filmu.<br /><br />Objerzyj go na ekranie normalnego komputera ze zaaktualizowaną przeglądarką.
Bezdotykowe opróżnianie zbiornika kurzu.

Łatwy montaż i wygodna eksploatacja

Króćce wlotowe i wylotowe umieszczone są tak z lewej jak i z prawej strony, zdecydowanie ułatwiając podłączenie rurociągów. Zintegrowane gniazdo ssące umieszczone na korpusie jednostki, pozwala na korzystanie z systemu również w pomieszczeniu w którym zainstalowana jest jednostka. Uruchomienie następuje jednym z przycisków panelu kontrolnego. Wysoka klasa izolacji umożliwia montaż tych jednostek, nawet na zewnątrz budynku. Klasa izolacji IP55 dla TP1 oraz TP2, natomiast IP45 dla TP3 oraz TP4. Przy bezpośrednim wyrzucie, bez podłączania rurociągu klasa izolacji wynosi IP43 dla wszystkich jednostek. Skuteczny system filtracji wykorzystujący naturalny cyklon oraz wkład poliestrowy, zbliżony do klasy HEPA, pozwala na montaż bez wyposażania instalacji w zewnętrzna wyrzutnię zużytego powietrza. Niezależnie od stopnia zapełnienia zbiornika kurzowego, poziom ssania pozostaje przez wiele miesięcy na tym samym, wysokim poziomie. Używanie worków kurzowych nie jest wymagane a jedynie zalecane ze względu na komfort użytkowania. Filtr wymienia się co 3 - 4 lata a jeden, dwa razy w roku, należy opłukać go pod bieżącą wodą.

Bardzo łatwa obsługa.
Twoja przeglądarka internetowa nie jest przystosowana do odtwarzania tego filmu.<br /><br />Objerzyj go na ekranie normalnego komputera ze zaaktualizowaną przeglądarką.
Oczyszczenie / wypłukanie filtra średnio co 5-6 miesięcy.
CMTP1
Podstawowe dane techniczne
Moc ssąca: 504 Air Wats
Podciśnienie maksymalne: 270 mbar
Przepływ powietrza: 207 m3/h
Maks. powierzchnia sprzątania: 150 mkw

CMTP2
Podstawowe dane techniczne
Moc ssąca: 653 Air Wats
Podciśnienie maksymalne: 313 mbar
Przepływ powietrza: 195 m3/h
Maks. powierzchnia sprzątania: 250 mkw

CMTP3
Podstawowe dane techniczne
Moc ssąca: 423 Air Wats
Podciśnienie maksymalne: 333 mbar
Przepływ powietrza: 161 m3/h
Maks. powierzchnia sprzątania: 400 mkw

CMTP4
Podstawowe dane techniczne
Moc ssąca: 526 Air Wats
Podciśnienie maksymalne: 374 mbar
Przepływ powietrza: 174 m3/h
Maks. powierzchnia sprzątania: 600 mkw

Wyposażenie standardowe:

+ Zmywalny, poliestrowy wkład filtracyjny o dużej powierzchni.

+ Antywibracyjny zestaw mocujący.
+ Mufy oraz opaski zaciskowe do króćców
wlotowych i wylotowych.

+ Kable zasilający oraz sterujący zintegrowane z jednostką.

+ Korki oraz kratki wydechu do króćców wlotowych i wylotowych.

+ Tłumik hałasu

Wyposażenie dodatkowe:
+ PE651 gniazdo 230V z uziemieniem.
+ CMT800 panel DYNAMIC z wyświetlaczem
ciekłokrystalicznym.

Chcesz o tym porozmawiać?
Oddzwonimy w ciągu paru minut.
Od poniedziałku do piątku od 8 do 17.
Chatujemy codziennie od 8 do 20.

W zestawie taniej!
Tą jednostkę możesz kupić w atrakcyjnej cenie łącznie z wężem i akcesoriami do sprzątania.


Wróć do spisu treści