TOWER - BORYSOWSKI klimatyzacja bez jednostki zewnętrznej

Przejdź do treści
UNICO TOWER INVERTER
Pionowy klimatyzator monoblokowy z inwerterem nowej generacji. Tryb SILENT optymalizuje pracę urządzenia, zapewniając maksymalną ciszę i niższe nawet o 30% zużycie energii. Przeznaczony do ochładzania i dogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, handlowych, hotelowych itp.
Szczególnie polecane do pomieszczeń wykorzystywanych przez cały rok, w niektórych wypadkach również jako jedyne źródło ogrzewania. Sprawdzone, wydajne urządzenia potwierdziły swoją skuteczność w tysiącach domów na całym świecie. Są doskonałą alternatywą dla wymagających skomplikowanej instalacji tradycyjnych klimatyzatorów split, nie ustępując im skutecznością i wydajnością.

Montaż jest prosty, przebiega tylko we wnętrzu pomieszczenia. Nie wymaga wykonywania instalacji chłodniczej pomiędzy jednostką wewnętrzną a zewnętrzną. Konieczne jest jedynie umiejscowienie klimatyzatora na ścianie "zewnętrznej" w której należy wykonać dwa otwory o średnicy 16-20cm. Nie potrzebne są żadne prace wysokościowe ani wyspecjalizowani fachowcy. Wymaga podłączenia do gniazdka elektrycznego 230V/50hz.

TOWER INVERTER 12HP

Monoklimatyzator inwerterowy przeznaczony do ogrzewania i ochładzania powietrza w pomieszczeniu o orientacyjnej powierzchni* _40 m.kw._ i wysokości do 2,5 m. Montaż: "stojący" pionowo na wewnętrznej stronie ściany zewnętrznej. Nominalna moc chłodnicza: 2,95 kW; Nominalna moc grzewcza: 3,1 kW; Maksymalny przepływ powietrza wewnątrz: 260 m3/h; Szerokość: 470mm; Wysokość: 1390mm; Głębokość: 185mm;

                                                                                         

Najważniejsze dane techniczne monoklimatyzatorów serii TOWER INV

Symbol

SP01924

Nazwa

12HP

Wydajność znamionowa. Chłodzenie / grzanie kW

2,45/2,55

Maks. pobór prądu w trakcie chłodzenia W

900

Maks. pobór prądu w trakcie grzania W

900

Przepływ powietrza ( maks/śred/min ) m3/h

260/260/260

Średnica otworów w ścianie  mm

162

Wymiary  mm ( szer./wys./głęb. )

470/1390/185

Masa kg

54

Ciśnienie akustyczne dB(A)

27-40

Montaż ( W=wiszący; S=stojący )

S

Ogrzewanie zintegrowane z pompą ciepła

TAK

Dodatkowe ogrzewanie elektryczne 2kW

-

Inwerter oszczędzający energię

TAK

System oczyszczania powietrza

TAK

Funkcja SLEEP

TAK

Funkcja AUTO

TAK

Funkcja TIMER24h

TAK

Pilot zdalnego sterowania

TAK

Panel sterowania REMOTE***

1005+1006

Orientacyjna powierzchnia pomieszczenia* w m.kw.

40

Chcesz konkretną ofertę?

TAK

***Opcja - wskazano symbol karty bezprzewodowej oraz panela REMOTE


W komplecie z urządzeniem:
+ Schemat instalacyjny w skali 1:1
+ Stalowa listwa mocująca.
+ Dwa arkusze elastyczne z twardego polipropylenu do zabezpieczenia otworów/wykonania rury.
+ Dwa kołnierze wewnętrzne do zabezpieczenia rury.
+ Dwie kratki okrągłe składane o średnicy 202 mm.
+ Zestaw uszczelek oraz wkrętów mocujących.


Chcesz o tym porozmawiać?
Oddzwonimy w ciągu paru minut.
Od poniedziałku do piątku od 8 do 17.
Chatujemy codziennie od 8 do 20.
Jeśli wolisz w innej chwili,
*UWAGA:  Wskazania dotyczące doboru odpowiedniego urządzenia do określonej powierzchni są orientacyjnie i nie stanowią części oferty w rozumieniu obowiązującego prawa. Przy ich przygotowywaniu założono że chodzi o normalny pokój mieszkalny, o wysokości nie przekraczającej 2,5 metra, w normalnym mieszkaniu, średnio narażony na działanie promieni słonecznych, a budynek odpowiada pod względem izolacji obowiązującym normom. Urządzenia mają określoną wydajność a ich efektywność uzależniona jest od wielu czynników takich jak: kubatura pomieszczenia, położenie względem słońca, ilość okien, izolacja budynku, ilość oraz rodzaj urządzeń elektrycznych wytwarzających ciepło w pomieszczeniu itd. Jeżeli wymagany jest precyzyjny dobór urządzenia, to może dokonać tego tylko wykwalifikowany projektant instalacji klimatyzacyjnych który na podstawie istniejących warunków wykona projekt, dokonując obliczeń zapotrzebowania na ciepło/zimno koniecznych dla uzyskania określonej temperatury dla danego pomieszczenia.
Wróć do spisu treści