DOLCECLIMA SILENT10P klimatyzator przenośny - BORYSOWSKI klimatyzacja bez jednostki zewnętrznej

MENU
Przejdź do treści
DOLCECLIMA SILENT 10P
Klimatyzatory monoblokowe - przenośne. Przeznaczone do natychmiastowego miejscowego ochładzania lub dodatkowo również ogrzewania pomieszczeń. Wydajność 10 000 BTU sprawia że z powodzeniem mogą być wykorzystywane nawet w dużych pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych czy handlowych. Nie wymagają trwałej ingerencji w strukturę budynku. Są zatem skutecznym, sprawdzonym alternatywnym rozwiązanie dla typowych systemów klimatyzacji. Wystarczy podłączyć wtyczkę do gniazda i wystawić specjalnie wyprofilowaną rurę wyrzutu gorącego powietrza np. przez uchylone okno (w komplecie zestaw uszczelniający).

DOLCECLIMA SILENT 10P
Monoklimatyzator przenośny do ochładzania powietrza w pomieszczeniu o orientacyjnej powierzchni* _30m2_ i wysokości do 2,5 m.
Niskie zużycie energii = klasa energetyczna A.
Niski minimalny poziom hałasu = tylko 38dB.
Technologia BLUE AIR zwiększająca ponad dwukrotnie skuteczność chłodzenia.
Nie wymaga montażu "na stałe".
Obrotowe koła i uchwyty do przemieszczania.
Gotowy do użycia natychmiast po podłączeniu do gniazdka 230V.
Bezzbiornikowy NO TANK System.
Skropliny wyparowują samoczynnie, bez konieczności opróżniania zbiornika.
Wyświetalcz dotykowy;
Pilot zdalnego sterowania;
Klasa energetyczna A;
Nominalna moc chłodnicza: 2,6 kW;
Maksymalny przepływ powietrza: 355 m3/h;
Maksymalny poziom hałasu (EN12102):>63 dB(A);
Szerokość: 396mm; Wysokość: 460mm; Głębokość: 762mm;

CENA dzisiaj: 2099zł łącznie z VAT

Chcesz o tym porozmawiać?
Oddzwonimy w ciągu paru minut.
Od poniedziałku do piątku od 8 do 17.
Chatujemy codziennie od 8 do 20.
Jeśli wolisz w innej chwili,

*UWAGA:  Wskazania dotyczące doboru odpowiedniego urządzenia do określonej powierzchni są orientacyjnie i nie stanowią części oferty w rozumieniu obowiązującego prawa. Przy ich przygotowywaniu założono że chodzi o normalny pokój mieszkalny, o wysokości nie przekraczającej 2,5 metra, w normalnym mieszkaniu, średnio narażony na działanie promieni słonecznych, a budynek odpowiada pod względem izolacji obowiązującym normom. Urządzenia mają określoną wydajność a ich efektywność uzależniona jest od wielu czynników takich jak: kubatura pomieszczenia, położenie względem słońca, ilość okien, izolacja budynku, ilość oraz rodzaj urządzeń elektrycznych wytwarzających ciepło w pomieszczeniu itd. Jeżeli wymagany jest precyzyjny dobór urządzenia, to może dokonać tego tylko wykwalifikowany projektant instalacji klimatyzacyjnych który na podstawie istniejących warunków wykona projekt, dokonując obliczeń zapotrzebowania na ciepło/zimno koniecznych dla uzyskania określonej temperatury dla danego pomieszczenia.
Wróć do spisu treści