DOLCECLIMA COMPACT8P klimatyzator przenośny - BORYSOWSKI klimatyzacja bez jednostki zewnętrznej

MENU
Przejdź do treści
DOLCECLIMA COMPACT 8P
Klimatyzatory monoblokowe - przenośne. Przeznaczone do natychmiastowego miejscowego ochładzania lub dodatkowo również ogrzewania pomieszczeń. Wydajność 8 000 BTU sprawia że z powodzeniem mogą być wykorzystywane nawet w dużych pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych czy handlowych. Nie wymagają trwałej ingerencji w strukturę budynku. Są zatem skutecznym, sprawdzonym alternatywnym rozwiązanie dla typowych systemów klimatyzacji. Wystarczy podłączyć wtyczkę do gniazda i wystawić specjalnie wyprofilowaną rurę wyrzutu gorącego powietrza np. przez uchylone okno (w komplecie zestaw uszczelniający).

DOLCECLIMA COMPACT 8P
Klimatyzator przenośny 8000BTU do ochładzania powietrza w pomieszczeniu o orientacyjnej powierzchni* _20m2_ i wysokości do 2,5 m.

Praktyczny ergonomiczny kształt.

Łatwy do przemieszczania i przechowywania.

Nie wymaga montażu "na stałe".

Obrotowe koła i uchwyty do przemieszczania.

Gotowy do użycia natychmiast po podłączeniu do gniazdka 230V.

Bezzbiornikowy NO TANK System. Skropliny wyparowują samoczynnie, bez konieczności opróżniania zbiornika.

Panel dotykowy z wyświetalczem LCD;

Pilot zdalnego sterowania, Timer;

Tryby: AUTO, TURBO, SLIP.

Klasa energetyczna A;

Nominalna moc chłodnicza: 2,1 kW;

Maksymalny przepływ powietrza: 319 m3/h;

Minimalny poziom hałasu: 38 dB(A);

Szerokość: 345mm; Wysokość: 703mm; Głębokość: 355mm;


CENA dzisiaj: 1499 999zł łącznie z VAT


Chcesz o tym porozmawiać?
Oddzwonimy w ciągu paru minut.
Od poniedziałku do piątku od 8 do 17.
Chatujemy codziennie od 8 do 20.
Jeśli wolisz w innej chwili,
*UWAGA:  Wskazania dotyczące doboru odpowiedniego urządzenia do określonej powierzchni są orientacyjnie i nie stanowią części oferty w rozumieniu obowiązującego prawa. Przy ich przygotowywaniu założono że chodzi o normalny pokój mieszkalny, o wysokości nie przekraczającej 2,5 metra, w normalnym mieszkaniu, średnio narażony na działanie promieni słonecznych, a budynek odpowiada pod względem izolacji obowiązującym normom. Urządzenia mają określoną wydajność a ich efektywność uzależniona jest od wielu czynników takich jak: kubatura pomieszczenia, położenie względem słońca, ilość okien, izolacja budynku, ilość oraz rodzaj urządzeń elektrycznych wytwarzających ciepło w pomieszczeniu itd. Jeżeli wymagany jest precyzyjny dobór urządzenia, to może dokonać tego tylko wykwalifikowany projektant instalacji klimatyzacyjnych który na podstawie istniejących warunków wykona projekt, dokonując obliczeń zapotrzebowania na ciepło/zimno koniecznych dla uzyskania określonej temperatury dla danego pomieszczenia.
Wróć do spisu treści