DOLCECLIMA AIR PRO14SF klimatyzator przenośny - BORYSOWSKI klimatyzacja bez jednostki zewnętrznej

MENU
Przejdź do treści
DOLCECLIMA AIR PRO 14SF
Klimatyzatory monoblokowe - przenośne. Przeznaczone do natychmiastowego miejscowego ochładzania lub dodatkowo również ogrzewania pomieszczeń. Wydajność 14 000 BTU sprawia że z powodzeniem mogą być wykorzystywane nawet w dużych pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych czy handlowych. Nie wymagają trwałej ingerencji w strukturę budynku. Są zatem skutecznym, sprawdzonym alternatywnym rozwiązanie dla typowych systemów klimatyzacji. Wystarczy podłączyć wtyczkę do gniazda i wystawić specjalnie wyprofilowaną rurę wyrzutu gorącego powietrza np. przez uchylone okno (w komplecie zestaw uszczelniający).

AIR PRO 14SF WiFi
Monoklimatyzator przenośny do ochładzania powietrza w pomieszczeniu o orientacyjnej powierzchni* _50 m2_ i wysokości do 2,5 m. Praktyczny ergonomiczny kształt. Łatwy do przemieszczania i przechowywania.
Nie wymaga montażu "na stałe".
Obrotowe koła i uchwyty do przemieszczania.
Gotowy do użycia natychmiast po podłączeniu do gniazdka  230V.
Wyświetalcz LCD;
Pilot zdalnego sterowania; Timer;
Tryby: AUTO, ECO, SILENT.
Klasa energetyczna A;
Nominalna moc chłodnicza: 3,52 kW;
Maksymalny przepływ powietrza: 420 m3/h;
Maksymalny poziom hałasu: 63 dB(A);
Szerokość: 490mm; Wysokość: 425mm; Głębokość: 765mm;

CENA dzisiaj: 2999 2099zł łącznie z VAT

Chcesz o tym porozmawiać?
Oddzwonimy w ciągu paru minut.
Od poniedziałku do piątku od 8 do 17.
Chatujemy codziennie od 8 do 20.
Jeśli wolisz w innej chwili,

*UWAGA:  Wskazania dotyczące doboru odpowiedniego urządzenia do określonej powierzchni są orientacyjnie i nie stanowią części oferty w rozumieniu obowiązującego prawa. Przy ich przygotowywaniu założono że chodzi o normalny pokój mieszkalny, o wysokości nie przekraczającej 2,5 metra, w normalnym mieszkaniu, średnio narażony na działanie promieni słonecznych, a budynek odpowiada pod względem izolacji obowiązującym normom. Urządzenia mają określoną wydajność a ich efektywność uzależniona jest od wielu czynników takich jak: kubatura pomieszczenia, położenie względem słońca, ilość okien, izolacja budynku, ilość oraz rodzaj urządzeń elektrycznych wytwarzających ciepło w pomieszczeniu itd. Jeżeli wymagany jest precyzyjny dobór urządzenia, to może dokonać tego tylko wykwalifikowany projektant instalacji klimatyzacyjnych który na podstawie istniejących warunków wykona projekt, dokonując obliczeń zapotrzebowania na ciepło/zimno koniecznych dla uzyskania określonej temperatury dla danego pomieszczenia.
Wróć do spisu treści