klimatyzatory bez jednostki zewnętrznej - BORYSOWSKI klimatyzacja bez jednostki zewnętrznej

MENU
Przejdź do treści
+Lepszy widok na całym świecie!
Nasze klimatyzatory bez jednostki zewnętrznej, monoclimatyzatory UNICO działają w kilkuset tysiącach domów na całym świecie.
Najważniejsze zalety różniące nasze monoklimatyzatory od tradycyjnych to:
+ Brak jednostki zewnętrznej.
Tylko jednostka wewnętrzna, posiadająca w swojej obudowie wszystkie elementy "jednostki zewnętrznej".

+ Hałas ograniczony do minimum.

Nowoczesna technologia ogranicza hałas nawet do 27 dBA czyli poziomu zbliżonego do rozmowy szeptem.

+ Łatwy i szybki montaż.
Zajmuje kilkanaście minut i odbywa się od wewnątrz pomieszczenia. Konieczne jest tylko wykonanie dwóch otworów w ścianie zewnętrznej.

+ Estetyczny wygląd elewacji budynku.

Zamiast „brzydkiej” jednostki zewnętrznej, dwie, prawie niewidoczne, kratki wentylacyjne o średnicy 16 lub 20 cm.

+ Nowoczesny i praktyczny design.

Ergonomiczna obudowa, elegancki wygląd urządzenia. Możliwość montażu przy podłodze lub suficie, bez negatywnego wpływu na styl wnętrza.  


+ Chłodzenie latem.

Komfortowe warunki w największy upał. Automatycznie dostosowuje parametry działania, biorąc pod uwagę istniejącą i zaprogramowaną temperaturę pomieszczenia.

+ Dogrzewanie wiosną i jesienią.

Funkcja pompy ciepła, zapewnia komfortową temperaturę nawet przy ujemnych temperaturach zewnętrznych. Dzięki niskiemu zużyciu energii i błyskawicznemu dostosowaniu się do nagłych zmian temperatury, jest doskonałym rozwiązaniem na wiosenne i jesienne, chłodne, okresy przejściowe.

+ Ogrzewanie zimą.
Pompa ciepła oraz elektryczny podgrzewacz, zapewniają komfortową temperaturę w pomieszczeniu o każdej porze roku. Ta funkcja ma szczególne znaczenie tam gdzie z jakiegoś powodu korzystanie z innych źródeł ciepła jest niemożliwe lub utrudnione.

+ Oszczędność 30% energii.

Nasz klimatyzator bez jednostki zewnętrznej wykorzystuje technologię opartą o inwerter. Pozwala to na zużycie o 30% mniej energii, w porównaniu do tradycyjnych urządzeń klimatyzacyjnych.

Montaż  
Monoklimatyzator nie wymaga specjalnych narzędzi ani skomplikowanych instalacji. Konieczne jest jedynie wykonanie dwóch otworów o średnicy 16 lub 20 cm w ścianie zewnętrznej. Urządzenie musi być zamocowane bezpośrednio przy tych otworach po wewnętrznej stronie ściany. Wszystkie prace, łącznie z montażem kratek wykonuje się od wewnątrz. Do zasilania wymagane jest normalne gniazdko 230V/50Hz. Wszystkie potrzebne do instalacji elementy, wskazane na filmie dostarczane są wraz z urządzeniem.


Montaż możliwy praktycznie wszędzie, również w Koloseum w Rzymie...
Również w Koloseum w Rzymie

Chcesz o tym porozmawiać?
Oddzwonimy w ciągu paru minut.
Od poniedziałku do piątku od 8 do 17.
Chatujemy codziennie od 8 do 20.
Jeśli wolisz w innej chwili,
Wróć do spisu treści