Najwyższy poziom - BORYSOWSKI klimatyzacja bez problemów

Przejdź do treści

Olimpijska klimatyzacja
Nasze produkty zostały zaprojektowane i są produkowane w 100% przez firmę OLIMPIA SPLENDID. Posiadającego ponad 50 letnie doświadczenie, europejskiego lidera branży klimatyzacyjnej. Wyselekcjonowane podzespoły, dbałość o środowisko, innowacyjność oraz najwyższa, europejska jakość.

Klimatyzacja bez jednostki zewnętrznej

System "bez jednostki zewnętrznej".

W pełni funkcjonalne klimatyzatory zapewniające maksymalny komfort. Opatentowana technologia eliminującą jednostkę zewnętrzną. Integracja z elewacją budynku. Niepotrzebna, biurokracja (np. zgoda "architektury"), niepotrzebny podnośnik czy rusztowania. Bez znaczenia piętro. Montaż jest łatwy. Wykonuje się go od wewnątrz. Nie wymaga specjalnych predyspozycji.

Klimatyzatory przenośne bez montażu

System "nie wymagający montażu".
Nowoczesne, profesjonalne klimatyzatory przenośne, nie wymagające montażu. Moc do 12000 BTU. Optymalny komfort i nowoczesny design. Idealne tam, gdzie nie ma możliwości jakiejkolwiek ingerencji w ściany budynku.  Nie potrzebują zbiornika ani instalacji do odprowadzania skroplin. Parametry nieodbiegające od klimatyzatorów typu "split". Gotowe do użycia natychmiast!

Klimatyzatory z jednostką zewnętrzną

System "z jednostką zewnętrzną".
Nowoczesne klimatyzatory inwerterowe typu split. Składające się z jednostki zewnętrznej oraz wewnętrznej. Nowoczesny design, bardzo dobre parametry. Doskonałe na każdą porę roku. Posiadają funkcję chłodzenia i grzania. Oczyszczają powietrze poprzez połączenie filtra elektrostatycznego oraz węgla aktywnego. Sterowanie wielofunkcyjnym pilotem.


Chcesz o tym porozmawiać?
Oddzwonimy w ciągu paru minut.
Od poniedziałku
do piątku od 8 do 17.
Jeżeli wolisz w innym czasie,
kliknij tutaj.
Wróć do spisu treści